İlanınızın Üst Sıralarda Yer Almasını İstiyorsanız

İlanınız zaman geçtikçe, yeni ilanlar yayına alındıkça arama listelerinde arka sıralara düşebilir. Bu nedenle, egitimarabul.com web sitesine vermiş olduğunuz ilanlarınızın üst sıralarda yer almasını istiyorsanız öne çıkarma seçeneklerinden öncelikli listelemeyi kullanınız. Böylelikle ilanınız diğer ilanların önüne geçerek üst sıralarda yer alır. Sizi arayan hedef kitleye daha kolay ulaşır ve ilanınızı daha görünür kılarsınız.

 

 

 

Dilerseniz ilanınızı daha da görünür kılmak için Ana Sayfa Vitrini, Fırsat Vitrini, Kurumsal Vitrin, Renkli Arka Plan, Renkli Başlık gibi öne çıkarma seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

  

İlanınızı öne çıkarmak için üye girişi yaptıktan sonra Kullanıcı Menüsü/İlanlarım bağlantısından ilanınızın öne çıkarma seçeneklerini kullanın.

 

 

egitimarabul.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından egitimarabul.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz. YerSağlayıcıBelge No :